صفحه اصلی –

hossein alimohammadi

به وب سایت شخصی حسین علی محمدی خوش آمدید.

بنده متولد سال 1362 در شهر تبریز هستم. عاشق شهر تبریز و شیفته وطنم هستم.
به خاطر دارم پس از پایان دوره کارشناسی در رشته مهندسی کامپیوتر نرم افزار (سال 84) چشم انداز بزرگی را در سر داشتم: داشتن هلدینگی بزرگ در ایران با کارکنان زیاد، همین شد که پا در مسیر کارآفرینی گذاشتم و حین ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد رشته شبکه های کامپیوتری شروع به راه اندازی کسب و کارها شخصی ام بنام شرکت طلایه داران کردم .اگر چه موقعیت های زیادی در خصوص جذب در ارگانهای دولتی و خصوصی را داشتم ، روحیه ام بیزینس شخصی را برآن ترجیح داد (می توانید در پایین صفحه آنها را ببینید). در سال 1392 به علت علاقه ام به حوزه تاریخ و سیاست در رشته حقوق بین الملل به ادامه تحصیل پرداختم . با شروع انقلاب دیجیتال، تقریبا از سال 94 در زمینه های بازاریابی دیجیتال مطالعاتی را داشتم و الان دانشجو دوره دکتری حرفه ای رشته تحول دیجیتال دانشگاه تهران هستم . و آموخته های خودم را در بیزینس ها و استارتاپ های خودم با همکاران به اشتراک می گذارم.
در حال حاضر گروه شرکتهای طلایه داران در سه مجموعه شرکت طلایه داران شبکه آذربایجان در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ، شرکت طلایه داران باریش سسی با محوریت باریش سسی در حوزه تولید محتوا به زبان ترکی و باریش مدیا در حوزه دیجیتال مارکتینگ مشغول به فعالیت است.
طی این سالها جدای از فعالیت تجاری و بازرگانی ، به فعالیت علمی و آموزشی نیز پرداخته ام که از جمله آنها می‌توان به تالیف کتب و انتشار مقالات اشاره نمود. کتابهای ناول نت ور 6 و آزمایشگاه سیستم عامل و … از جمله تالیفات و ترجمه‌های اینجانب بوده و نوشته‌های متعددی نیز در حوزه‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات در روزنامه ها و فضای مجازی منتشر گردیده است.. [ ادامه ]

آخرین نوشته ها