در رسانه ها

جلسه کارگروه اقتصاد دیجیتال استان آذربایجان شرقی

جلسه کارگروه اقتصاد دیجیتال استان آذربایجان شرقی
جلسه کارگروه اقتصاد دیجیتال استان آذربایجان شرقی

جلسه کارگروه اقتصاد دیجیتال استان با حضور دکتر جهانگیری معاون محترم هماهنگی امور اقتصادی استاندار و دکتر فرزاد مدیر کل محترم اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و نیز مهندس حسین علی محمدی رئیس و مهندس علی دوچرخه ساز دبیر سازمان نظام صنفی رایانه ای استان و سایر ادارات و ارگان های مربوطه تشکیل گردید .
علی جهانگیری دراین جلسه، افزود: دبیرخانه کارگروه نسبت به تهیه گزارش وضع موجود این حوزه و شاخص‌های آن و همچنین سهم دستگاه‌ها و بخش‌های مختلف در اقتصاد دیجیتال اقدام کند.

وی از همه دستگاه‌های اجرایی استان خواست تا با احساس مسئولیت و فراتر از امور اداری با دبیرخانه این کارگروه همکاری کرده و برای پیشبرد این امر از همه ظرفیت‌های خود استفاده کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی افزود: پس از تهیه این گزارش، برنامه توسعه اقتصاد دیجیتال استان با تکیه بر اهداف کمی و فرابخشی و مشخص کردن وظایف دستگاه‌های دولتی و بخش خصوصی تدوین شود.

جهانگیری همچنین بر آسیب‌شناسی حوزه اقتصاد دیجیتال در استان تأکید کرد و گفت: باید مشخص شود که چه عواملی باعث شده تا در این حوزه به وضع مطلوب نرسیم.

در این جلسه گزارشی از وضعیت اقتصاد دیجیتال استان ارائه و راهکارهای توسعه این بخش و افزایش سهم آن از گردش اقتصادی استان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

حسین علی محمدی - Hossein Alimohammadi ]

دیدگاهتان را بنویسید